Odkuwki matrycowe Elementy ciągnione Wyroby długie, pręty gładkie, stal, handel stalą Wyroby ciągnione i zimnowalcowane Liny stalowe Elementy odlewane z żeliwa szarego i sferoidalnego

Odkuwki matrycowe

Stalchem współpracuje ściśle z kuźniami matrycowymi w Polsce oraz zagranicą. Spełniając najwyższe wymagania jakościowe naszych klientów dostarczamy odkuwki matrycowe na rynek polski oraz zachodnioeuropejski po bardzo konkurencyjnych cenach i na dogodnych warunkach.

W naszym asortymencie znajdują się odkuwki w zakresie wagowym 0,05 kg – 350 kg kute na prasach, młotach i kowarkach ze stali węglowych, stopowych, nierdzewnych oraz kwasowych, z obróbką cieplną lub bez. Mamy możliwość oferowania również odkuwek matrycowych z mosiądzu.

Oferowane przez nas mniejsze odkuwki (do 5 kg) charakteryzują się bardzo dużą dokładnością wykonania. Nasze odkuwki dostarczamy jako surowe oraz obrobione mechanicznie wg. wymagań klientów, często również z montażem dodatkowych elementów i podzespołów w zależności od oczekiwań odbiorcy.

W naszej stałej ofercie posiadamy odkuwki haka fi 40 do osprzętu do ładowaczy czołowych oraz odkuwkę trzpienia kulistego.

Dostawy odkuwek dla naszych klientów realizujemy na paletach w dowolne miejsce w całej Europie. Na potrzeby niektórych klientów realizujemy również wysyłki ekspresowe za pośrednictwem UPS lub DHL w paczkach do 30 kg.


Obecnie dostarczamy nasze okuwki i druty jakościowe do przemysłu samochodowego, rolniczego, AGD, meblarskiego oraz hydrauliki siłowej w Polsce i zagranicą.

Odkuwki matrycowe, wyroby ciągnione i zimnowalcowane
32 283 00 86
© 2013, Stalchem Sp. z o.o.
Wykonanie: Reklama Śląsk Reklama Śląsk